Водачи, употребил наркотични вещества, установиха служители на полицейското управление в Свищов, съобщи пресцентъра на ОД на МВР – Велико Търново. В събота вечерта в дунавския град е извършена проверка на лек автомобил „Опел“, управляван от 21-годишен свищовлия. При проверка на водача за употреба на наркотични вещества, апаратът е дал положителна реакция на канабис. Той е отказал кръвна проба. Срещу него е започнато бързо производство.
Актуално Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали. Изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com. Актуално Свищов се поддържа правно от адвокат Полина Кръстева. Адвокат Полина Кръстева предоставя безплатна правна помощ на пострадали от домашно и полицейско насилие.
Сподели с