Звездата на Лудогорец Бърнард Текпетей и орлицата Фортуна бяха гости на Средно училище „Цветан Радославов“. Това съобщиха за Актуално Свищов от гимназията.
Те бяха гости по покана на клуб „It gameres“ с ръководители Ивайло Петков и Виктор Дамянов. Гостите бяха посрещнати и получиха подаръци от директора на училището Мариана Маркова, а след това заедно наградиха победители от футболния турнир!
Отличени с индивидуални награди бяха: най-добър вратар – Мартин Тончев (3.а клас), най-добър защитник – Велислав Дамянов (3.а клас), голмайстор на турнира – Максим Лъчезаров (4.а клас).
Събитието продължи с футболно предизвикателство – Текпетей изпълни дузпи срещу най-добрите вратари, а за радост на публиката се включиха и инициаторите на срещата.
Актуално Свищов припомня, че това е втора съвместна проява между училището и футболният шампион на България. През февруари миналата година играчи на отбора подкрепиха първия училищен турнир на плейстейшън за играта FC 24 в СУ „Цветан Радославов“.
Актуално Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали. Изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com. Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна правна помощ на пострадали от домашно и полицейско насилие.