Частно дарение, възлизащо на стойност около 4000лева получи Градска библиотека, съобщиха за Актуално Свищов от културната институция.
Дарител е Илия Илиев, който е читател библиотеката.Повечето от книгите са нови, търсени заглавия, луксозни издания с твърди корици, които биха били гордост за всяка библиотека. Освен тях има и по-стари книги, предимно художествена литература
„Благодарни сме, че дарителят избра именно Градска библиотека за своя впечатляващ подарък. В момента книгите са в процес на обработка, но съвсем скоро ще бъдат на разположение на нашите читатели”, коментираха от Градска библиотека – Свищов.
Актуално Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали. Изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com. Актуално Свищов се поддържа правно от адвокат Полина Кръстева. Адвокат Полина Кръстева предоставя безплатна правна помощ на пострадали от домашно и полицейско насилие.
Сподели с