Ще си развържете ли и колко кесията по време на панаира?
Не ме интересува. 27%, 26 гласа
26 гласа
27%
26 гласа - 27% от всички гласували
Няма да стоим ние и гостите гладни, но няма и да сме на принципа „Три дни ихо, после тихо“. 19%, 19 гласа
19 гласа
19%
19 гласа - 19% от всички гласували
Не ме занимавайте с глупости, от години не съм в Свищов по време на панаира. 18%, 18 гласа
18 гласа
18%
18 гласа - 18% от всички гласували
Само пари за децата и забавленията, ако искат. 12%, 12 гласа
12 гласа
12%
12 гласа - 12% от всички гласували
Не мога да преценя. 12%, 12 гласа
12 гласа
12%
12 гласа - 12% от всички гласували
Определено, панаирът е един път в годината и ще посрещам гости и приятели – до повече от 1000 лева. 11%, 11 гласа
11 гласа
11%
11 гласа - 11% от всички гласували
Сподели с