Как се отоплявате през предстоящия зимен сезон?
- С климатик – не слугувам всеки ден да чистя и зареждам. Така ще се отоплявам докато цената после ще му мисля. 33%, 35 гласа35 гласа 33%35 гласа - 33% от всички гласували
- На твърдо гориво, малко е мръсно, но излиза най-евтино. 14%, 15 гласа15 гласа 14%15 гласа - 14% от всички гласували
- С термопомпа. 14%, 15 гласа15 гласа 14%15 гласа - 14% от всички гласували
- С пелети. 13%, 14 гласа14 гласа 13%14 гласа - 13% от всички гласували
- Не се отоплявам. 10%, 11 гласа11 гласа 10%11 гласа - 10% от всички гласували
- С ток, жилището има инсталирани слънчеви панели и батерии. 8%, 8 гласа8 гласа 8%8 гласа - 8% от всички гласували
- С газ. 7%, 7 гласа7 гласа 7%7 гласа - 7% от всички гласували
Сподели с