Как се отоплявате през предстоящия зимен сезон?
  • С климатик – не слугувам всеки ден да чистя и зареждам. Така ще се отоплявам докато цената после ще му мисля. 33%, 35 гласа
    35 гласа 33%
    35 гласа - 33% от всички гласували
  • На твърдо гориво, малко е мръсно, но излиза най-евтино. 14%, 15 гласа
    15 гласа 14%
    15 гласа - 14% от всички гласували
  • С термопомпа. 14%, 15 гласа
    15 гласа 14%
    15 гласа - 14% от всички гласували
  • С пелети. 13%, 14 гласа
    14 гласа 13%
    14 гласа - 13% от всички гласували
  • Не се отоплявам. 10%, 11 гласа
    11 гласа 10%
    11 гласа - 10% от всички гласували
  • С ток, жилището има инсталирани слънчеви панели и батерии. 8%, 8 гласа
    8 гласа 8%
    8 гласа - 8% от всички гласували
  • С газ. 7%, 7 гласа
    7 гласа 7%
    7 гласа - 7% от всички гласували
Общо гласове: 105
08.09.2025 16:20 - 14.09.2025 00:00
Гласуването е затворено
Виж всички анкети