Полицаи хванаха 22-годишен от Вардим с амфетамин, съобщи пресцентъра на ОД на МВР – Велико Търново. Наркотични вещества иззеха служители на полицейското управление в Свищов. Снощи в крайдунавския град е извършена проверка на 22-годишен от с. Вардим. Намерена и иззета е свивка, съдържаща около 1 грам кристалообразно вещество, което при полеви наркотест е реагирало на амфетамин.
По случая е започнато бързо прооизводство.
Актуално Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали. Изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com. Актуално Свищов се поддържа правно от адвокат Полина Кръстева. Адвокат Полина Кръстева предоставя безплатна правна помощ на пострадали от домашно и полицейско насилие.
Сподели с