Готови ли сме за сезона на комарите?
- Ако не се синхронизират действията с румънска страна, всичко е само "пушилка". 23%, 26 гласа26 гласа 23%26 гласа - 23% от всички гласували
- Пак изоставаме с обработката. 20%, 22 гласа22 гласа 20%22 гласа - 20% от всички гласували
- Беше влажен май, ще е ужас, въпреки усилията. 18%, 20 гласа20 гласа 18%20 гласа - 18% от всички гласували
- Тази година общината е една стъпка напред и комари няма да има. 15%, 17 гласа17 гласа 15%17 гласа - 15% от всички гласували
- Не мога да преценя. 13%, 14 гласа14 гласа 13%14 гласа - 13% от всички гласували
- Не ме вълнува. 11%, 12 гласа12 гласа 11%12 гласа - 11% от всички гласували
Сподели с