Вихър /Славяново/ - Академик /Свищов/ - 3:1

Преглеждания: 112 #
06 Oct 2019

След равностойно първо полувреме Академик загуби срещата си в 9-ия кръг на Трета Северозападна лига. Резултатът бе открит от домакините в 23-та минута от Иванов. Началото на второто полувреме бе за младите възпитаници на Стефан Трайков. Пропуски на Дангуров и Петков не позволиха резултатът да бъде променен и когато всички на стадиона в Славяново очакваха промяна, домакините отбелязаха втори гол от пряк свободен удар. 4-ри минути по-късно домакините отбелязаха и трети гол след грешки в нашата отбрана. След този момент „студентите” не престанаха да атакуват и в 83-та минута записаха за 3:1. До края на чача на два пъти малшанс попречи резултатът да бъде променен - греда и отлична намеса на вратаря лиши Академик поне от равенство в срещата.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com