Възпитаниците на Дени Златанов донесоха 174 медала през годината, 85 са златните

#
18 Dec 2018

Спортен клуб "РЕСПЕКТ-СОФИЯ" проведе награждаване на най-добрите си спортисти за 2018 година, които донесоха 174 медала през годината, от които 85 златни, 43 сребърни и 46 бронзови, както и шампионския отбор, донесъл републиканската отборна титла за момчета до 13 години.Клубът награди всички деца, печелили медали през годината, а и тези, които не успяха.
 На празненството се раздадоха много предметни и парични награди.
 Благодарим на нашите спонсори, родители, приятели и разбира се на децата, които се трудят неуморно в залата и на целия екип, помогнал да сме това, което сме!
 Респект!
  Ето и наградените:
 1.Рашо Тянов - балкански и републикански шампион за U13. Спечелил 14 златни, 2 сребърни и един бронзов медал.
 2.Георги Кацов - 3 ти на балканиада и втори на републиканското п-во за U13. Шампион на големия международен турнир Budapest open. Спечелил общо 5 златни, 2 сребърни и 5 бронзови медала.
 3.Надие Жаафар - Републиканска шампионка, 3 то място на балканското първенство за U13, спечелила 7 златни и 3 бронзови медала.
 4.Николай Тодоров - 3 място на републиканското първенство за U13. Спечелил най-много медали през годината - 24, от които 13 златни, 5 сребърни и 6 бронзови.
 5.Кристиян Иванов - 3 то място на републиканското първенство за U13, спечелил 6 златни, 3 сребърни и 3 бронзови медала.
 6.Кристиян Лазаров - спечелил най-много златни медали - 19 има още 3 сребърни и 1 бронзов медал.
 7.Мути Жаафар - спечелил 5 златни и 2 сребърни медала.
 8.Алекс Динев-спечелил 12 медала, от които 2 златни, 5 сребърни и 5 бронзови.
 9.Ангел Илиев - спечелил 10 медала, от които 3 златни, 5 сребърни и 2 бронзови.
 10.Ангел Благов - спечелил 8 медала, от които 1 златен, 3 сребърни и 4 бронзови.
 Допълнителни награди спечелиха Кристиян Лазаров - за спечелените 19 златни медала и Николай Тодоров - за спечелените 24 медала през тази година.