В Царевец домакините наложиха волята си

#
07 Nov 2018

В средата на първото полувреме нанесоха удара си в мача футболистите от Царевец. Цветомир Блажев се възползва от грешка на защитник от Раданово, овладя топката и откри резултата в 27-ата минута. Само шест минути по-късно реферът даде дузпа за домакините за нарушение на бранител на „Вихър”, която Ивайло Атанасов превърна в гол за 2:0.
 Разликата стана класическа в 51-вата минута, когато точен за „Изгрев-93“ бе Александър Миланов. До първия гол в полза на домакините отборът на „Вихър“ стоеше по-добре на терена. Много активен в атака бе Кристиян Костадинов, но силен мач направи вратарят на тима от Царевец и не пусна топката зад себе си.

пред Извикано

Общината фалира: вместо нов транспортен план - забраняват паркирането в центъра! В края на най-безличния Общински съвет, по-правилно е да се нарича Восъчен театър или Восъчно позорище, т.нар. съветници са на път да вземат поредното си недомислено решение.