Преглеждания: 20 #
13 Nov 2018

„Лато“ – „Левски 1986“ 1:3
 С натиск и добре организирана игра на домакините започна срещата в Свищов.
Така логично в 17-ата минута играчите на „Лато“ бяха близо до отбелязване на гол. Даниел Димитров бе изведен сам срещу вратаря на гостите от Стражица, но стреля в него. Шест минути по-късно нападателят се реабилитира, откривайки резултата след пробив по фланга и подаване на Николай Иванов. Левскарите възстановиха равенството в 41-вата минута, в която бранителите на домакините позволиха на Борислав Иванов да ги изпревари и да вкара с глава за 1:1. През втората част стражичани наложиха надмощие и въпреки че пропуснаха наказателен удар, си тръгнаха с трите точки. Дузпата бе отсъдена в 66-ата минута за нарушение срещу Борислав Иванов, но вратарят на тима от Алеково Иван Николов, спаси изстрела от бялата точка на Георги Георгиев. След още пет минути Борислав Иванов отново изригна и останал очи в очи с Николов би край него за 1:2. Острието на гостите изработи нова дузпа за тима си в 89-ата минута, гарнирана с червен картон за Личев от домакините, който го фаулира. Този път от бялата точка шутира Иван Евтимов, за да фиксира окончателното 1:3.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

пред Извикано

Общинска управа 2015 - 2019: Издевателство и тормоз над обикновените граждани! Самозабравили се и ЛУМПЕНИЗИРАНИ чиновници изпращат "Общинска охрана" да преследва Гражданина в частния му имот - с репресивното разпореждане да....ПОДПИШЕ АКТА, чието получаване ПО-РАНО по пощата Гражданинът не само не отрича, но и е обжалвал, прилагайки го към Жалбата до Съда.