В Козловец лидерът не допусна дори интрига около крайния изход

#
07 Nov 2018

Без особени трудности футболистите от Козловец записаха осмата си поредна победа в първенството. Срещу гостите от Овча могила първото попадение падна в 34-тата минута. Преслав Петров намери Кирил Фидин, който отблизо вкара за 1:0. Преди това Иван Лесев отправи красив ножичен удар, спасен от вратаря на „Пробив“. За гостите пък Георги Курдов стреля опасно, но край страничния стълб. В 41-вата минута Иван Лесев покачи на 2:0 от удобна позиция и при този резултат дойде почивката. След нея домакините забиха още три попадения. Мартин Колев се разписа за 3:0 след пас на Иван Лесев в 55-ата минута. Пак той бе точен за 4:0 в разбъркване след 120 секунди. Крайното 5:0 оформи Пейчо Панев от наказателен удар, отсъден за игра с ръка в 83-тата минута.