Три медала завоюваха състезателките на “Джудоспорт”

Преглеждания: 19 #
12 Feb 2019

Три медала завоюваха състезателки на СК “Джудоспорт”, съобщи треньорът Севдан Златанов. Отличията са от провелия се в Перник Държавен шампионат по джудо за младежи и девойки до 20 години. СК "Джудоспорт"  участва със седем състезатели и спечели три бронзови медала. При девойките Миглена Райкова - 70кг, Миглена Кунчева - 78кг и Гергана Йорданова - +78кг се представиха отлично в своите категории, и се класираха на трето място.
 При младежите много добре игра и Христо Георгиев - 73кг, но още една среща не му
 достигна да се нареди сред най-добрите и остана на седмо място от 40 състезатели в тази категория.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

пред Извикано

Общинска управа 2015 - 2019: Издевателство и тормоз над обикновените граждани! Самозабравили се и ЛУМПЕНИЗИРАНИ чиновници изпращат "Общинска охрана" да преследва Гражданина в частния му имот - с репресивното разпореждане да....ПОДПИШЕ АКТА, чието получаване ПО-РАНО по пощата Гражданинът не само не отрича, но и е обжалвал, прилагайки го към Жалбата до Съда.