„Студентите” не направиха чудо в Плевен

#
03 Mar 2019

С 3:0 над Академик (Свищов) в Плевен започна пролетния дял, лидерът на на Северозападната Трета лига Спартак. Двубоят бе от 17-ия кръг. Домакините доминираха през цялото време и пропуснаха да бият с повече. Нулевото равенство се запази до почивката. На три пъти гредите помогнаха на „студентите“, като най-фрапантен бе пропускът от дузпа на Ивайло Раденцов в края на полувремето, когато насочи топката в напречната греда.
Още в началото на втората част Иво Върбанов изведе плевенчани напред в резултата. Десетина минути преди края Преслав Антонов удвои, а след това Жулиен Бенков оформи класическия успех.

пред Извикано

Общината фалира: вместо нов транспортен план - забраняват паркирането в центъра! В края на най-безличния Общински съвет, по-правилно е да се нарича Восъчен театър или Восъчно позорище, т.нар. съветници са на път да вземат поредното си недомислено решение.