Спартак /Плевен/ - Академик 3:1

Преглеждания: 145 #
08 Nov 2020

Равностоен мач с положения и пред двете врати, но домакините имаха по-голям късмет.

Още във втората минута Преслав Антонов можеше да открие резултата за "студентите", но топката облиза гредата и излезе в аут. Веднага след това домакините направиха контраатака и чрез Иванов в 4-та минута откриха резултата - 1:0. В 17-та минута след центриране отдясно Иванов отново беше точен за 2:0. До края на полувремето играта се водеше предимно в центъра.

Второто полувреме на мача стана двуостър с положения и пред двата отбора. Но вместо Академик да изравни и поведе, отбора от Плевен отбеляза трети гол в 65-та минута. До края на срещата "студентите" доминираха на терена, но успяха да отбележат само един гол чрез Преслав Антонов в 76-та минута.

Добро представяне за Академик срещу третите в класирането - Спартак /Плевен/.

В игра: 1. Венциславов 2. Георгиев 3. Ганев 4. Габров 5. Ангелов 6. Аначков 7. Антонов 8. Данаилов 9. Преслав Антонов 10. Хюсеин 11. Колев

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна помощ на пострадали от семейно и полицейско насилие.

пред Извикано

Ковидиотите от Н-тия ден Аз ще спазвам частично мерките. Ще стоя на доста голяма социална дистанция от дебили.