„Спартак” отказа да играе в Свищов, „студентите” биха в спаринг „Изгрев-93”

Преглеждания: 10 #
12 Feb 2019

Пропадна планираната контрола между „Академик” и водача в Северозападната Трета лига „Спартак” /Плевен/. Заради състоянието на тренировъчния терен треньорът на плевенския тим Красимир Бислимов отказа проверката.
Така „студентите” потърсиха за съперник „Изгрев-93” от Царевец и го биха с 6:1. Преди почивката играещият треньор на домакините Стефан Трайков центрира към Кристиян Иванов, който откри резултата с глава - 1:0. После Трайков сам добави в сметката на тима си второ попадение. Радослав Батов покачи на 3:0, а през втората част Алекс Миланов се разписа на два пъти, веднъж точен бе Кристиян Иванов.
Гостите успяха да върнат един гол, пропуснаха и дузпа, спасена от вратаря на „Академик” Кристиян Николов.
До момента воденият от Стефан Трайков отбор няма загуба в контролните срещи. Утре на изкуствения терен в Царева ливада свищовлии гостуват на „Локомотив” /Дряново/, а в събота приемат „Левски 2007”.