„Пробив” - „Левски 1986” 1:4

Преглеждания: 9 #
04 Apr 2019

Борислав Иванов с два гола в Овча могила
Гол на Борислав Иванов осигури аванс в резултата за тима от Стражица в 16-ата минута на срещата в Овча могила. Нападателят се разписа в разбъркване, оставен непокрит в непосредствена близост до вратата. Този резултат се запази до 50-ата минута, в която точен за 0:2 бе Георги Георгиев. Само след 5 минути обаче домакините от „Пробив” се върнаха в мача. Огнян Асенов догони топката преди всички и под плонжа на вратаря на „Левски 1986” намали на 1:2. Атанас Евтимов вкара за 1:3 в 81-та минута. Крайното 1:4 фиксира Борислав Иванов, надбягал пазачите си в 89-та минута.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

пред Извикано

Общинска управа 2015 - 2019: Издевателство и тормоз над обикновените граждани! Самозабравили се и ЛУМПЕНИЗИРАНИ чиновници изпращат "Общинска охрана" да преследва Гражданина в частния му имот - с репресивното разпореждане да....ПОДПИШЕ АКТА, чието получаване ПО-РАНО по пощата Гражданинът не само не отрича, но и е обжалвал, прилагайки го към Жалбата до Съда.