Локомотив 1927 /Дряново/ - Академик /Свищов/ 3:1

#
29 May 2021 112

Академик изигра последния си мач за първенството в Северозападна трета лига, съобщи Академик Свищов. „Студентите“ гостуваха в последната си среща в Дряново на местния Локомотив 1927. З : 1 е крайния резултат от мача.

Домакините откриха в 8-та минута чрез Иванов. Минути по-късно „студентите“ изравниха чрез Копаранов - 1 : 1, като при този резултат завърши първата част. Домакините в 65-та минута чрез Стефанов поведоха за 2 :1 и в последната минута от дузпа, изпълнена от Тодоров - 3 :1.

Няма как да съм доволен при такъв резултат, коментира след срещата Евгени Маринов, старши треньор на „студентите“. Той посочи, че играта на отбора в последната му за първенството среща е била „слаба“. „Не, че нямахме ситуации за гол и при трите гола, които ни отбелязаха“, коментира Маринов. Играта бе далеч от нивото, което момчетата показаха при срещите си с Плевен, Враца, да не ги изреждам всичките, допълни треньорът.

Актуално Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна помощ на пострадали от домашно и полицейско насилие.