Козловчани не си развалиха успеха и в Раданово, есенен първенец са

Преглеждания: 12 #
13 Nov 2018

„Вихър“ – „Земеделец-93“ 0:3 С удар на Атила Есиров в десния страничен стълб на бранената от домакините врата започна срещата в Раданово. В отговор „Вихър“ направи добра атака, при която можеше да открие резултата. Така или иначе до почивката гол не падна и развръзката остана за второто полувреме. Лидерът в класирането поведе още в 48-ата минута. Милен Панчев центрира от корнер, Калоян Илиев свали топката и Преслав Петров я изпрати в мрежата на домакините за 0:1. Ново центриране на Милен Панчев в 68-ата минута намери Мартин Колев, който покачи на 0:2. Крайното 0:3, донесло девета победа в девет кръга за тима от Козловец, фиксира Атила Есиров в 87-ата минута. Голмайсторът на гостите Иван Лесев този път не успя да се разпише, тъй като бе пазен персонално.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

пред Извикано

Общинска управа 2015 - 2019: Издевателство и тормоз над обикновените граждани! Самозабравили се и ЛУМПЕНИЗИРАНИ чиновници изпращат "Общинска охрана" да преследва Гражданина в частния му имот - с репресивното разпореждане да....ПОДПИШЕ АКТА, чието получаване ПО-РАНО по пощата Гражданинът не само не отрича, но и е обжалвал, прилагайки го към Жалбата до Съда.