Гергана Йорданова с бронзов медал

Преглеждания: 192 #
17 Feb 2020

В София се проведе Държавен шампионат по джудо за юноши и девойки старша възраст, съобщиха от СК "Джудоспорт". Това бе първото състезание от спортния календар на Българска федерация по джудо за 2020 година. СК "Джудоспорст" – Свищов  участва с трима юноши и три девойки, като най-добре в своята категория се представи Гергана Йорданова - +70 кг, която спечели бронзов медал. Много добре се представи и Александрина Александрова  в категория 63 кг, която достигна до четвърт финал, но загуби в битката за медали и се класира на седмо място. Това бе за нея първо Републиканско първенство и участие в по-голяма възрастова група.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев".