Етър ВТ II - Академик 3:0

Преглеждания: 113 #
22 Nov 2020

"Студентите“ записаха неприятна загуба в предпоследния кръг на есенния дял на първенството – Етър ВТ II – Академик 3:0. Възпитаниците на Боби Борисов играха на изкуствен терен и те не успяха да се пригодят на него през 90-те минути на мача. Докато домакините тренират и играят всичките си срещи на подобна настилка. Два от головете паднаха през първата част, а третия през второто полувреме.

На 29 ноември, в последния кръг, Академик посреща Локомодив 1927 /Дряново/.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна помощ на пострадали от семейно и полицейско насилие.