Два гола на Иван Ганев решиха свищовското дерби

Преглеждания: 38 #
21 Nov 2018

„Атлетик“ – ФК „Бенковски“ 3:0 В коректен мач отборът на „Атлетик“ пречупи с 3:0 „Бенковски“ в свищовско футболно дерби. Два гола за успеха на домакините отбеляза бившият капитан на „Академик“ Иван Ганев през второто полувреме. След почивката бранителят излезе на по-предни позиции и скоро откри резултата. Ганев игра самостоятелно, след което прехвърли вратаря на гостите от Българско Сливово за 1:0. На 2:0 покачи Генади, който надбяга пазача си и стреля по диагонала. След двойно подаване с Милен Костов се стигна до третия гол във вратата на гостите, отбелязан от Иван Ганев с плътен шут от движение.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com