Академик загуби с 2:0 при гостуването си на Вихър /Славяново/

#
04 Nov 2018

Академик /Свищов/ загуби при гостуването си на Вихър /Славяново/. Още в четвъртата минута Иванов откри резултата и домакините поведоха. В седмата минута точен бе Иванов и така Вихър /Славяново/ победи „студентите” с 2:0.
Вихър /Славяново/ записа трета поредна победа и запази четвъртото си място във временното класиране преди последния кръг за сезона. Момчетата на Евгени Маринов вече са девети във временното класиране с 19 точки. Толкова имат и Първа атомна /Козлодуй/ и Ботев /Луковит/, но с по-добра голова разлика.
На 11 ноември Академик е домакин и приема Ком /Берковица/.