Академик, юноши старша – Трявна 2:2

#
28 Apr 2021 103

Оспорван мач изиграха днес юношите старша възраст на Академик, които приеха връстниците си от Трявна. Няколко спорни отсъждания на реферите на срещата лишиха „студентите“ от заслужена победа. Резултатът бе открит в 42 минута от Димитър Костадинов. Осем минути по-късно Денис Вачев изравни. Юношите с треньор Тодор Борисов отново поведоха след гол на Димитър Костадинов, отбелязан в 53-та минута. Крайният резултат 2:2 бе записан в 73-та минута.

Актуално Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна помощ на пострадали от семейно и полицейско насилие.