Академик (Свищов) разби Левски (Левски)

Преглеждания: 51 #
24 Oct 2018

Академик спечели в Свищов с 5:0 отложения двубой от осмия кръг на Северозападната Трета лига срещу Левски (Левски), предаде sportal.bg. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Интригата изчезна за 22 минути през първото полувреме. В 12-ата най-ниския на терена Георги Горанов откри резултата с глава след центриране от корнер. След още толкова време Сонер Хюсеин бе изведен отляво и с шут по диагонала вкара за 2:0. Десетина минути преди почивката Константин Цветанов стреля неспасяемо от 30-ина метра и резултата стана класически. В 68-ата минута Лилян Маринов прехвърли отдясно вратаря за 4:0. Пламен Илиев реализира петия гол след асистенция на Горанов в 79-ата.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com