Академик - Севлиево 2:1

Преглеждания: 241 #
15 Nov 2020

Академик победи третия в класирането Севлиево. "Студентите" надиграха гостите с 2:1.

Отлична победа над лидера Севлиево. „Студентите“ изиграха най-добрия си мач от началото на сезона.

Пълно превъзходство на играчите на Боби Борисов на терена през 90-те минути на срещата. Резултата 2:1 за Академик е най-малкото, с което Севлиево си тръгнаха от Свищов.

Браво на целия отбор и на голмайсторите – Мартин Колев 21 минута и Сонер Хюсеин 68 минута. За гостите точен след дузпа в 39-та минута Кънев.

Академик: Виктор Владимиров, Георги Йорданов, Иван Ганев, Веселин Габров, Пламен Ангелов, Веселин Антонов, Мартин Колев, Кристиян Аначков, Преслав Антонов, Сонер Хюсеин и Ивайло Данаилов.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна помощ на пострадали от семейно и полицейско насилие.

пред Извикано

Ковидиотите от Н-тия ден Аз ще спазвам частично мерките. Ще стоя на доста голяма социална дистанция от дебили.