Академик разгроми втория в класирането Дреновец

Преглеждания: 331 #
15 Sep 2019

В най-хубавия мач от началото на първенството младите възпитаници на Стефан Трайков разгромиха втория във временното класиране Дреновец /Дреновец/. „Студентите” зарадваха многобройната публика на собствения си стадион. Още в 15-та минута Аначков откри резултата с хубав удар от около 20 метра. В 24-та минута най-добрия на терена Милен Петров направи 2:0. Така завършиха и първите 45 минути.
През второто полувреме „академиците” изнесоха истнска лекция на гостите! В 54-та минута Милен Петров вкара втория си гол от дузпа за 3:0. В 61-та минута Виктор Иванов покачи за 4:0 отново от дузпа. В 75-та Калоян Иванов направи резултата класически - 5:0 с отличен удар от около 20 метра. Накрая гостите в 83-та минута след грешка на нашата защита вкараха своя почетен гол. След срещата публиката с аплодисменти изпрати отбора на Академик, които ги заслужиха.
Снимки: Пламен Борисов

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com