Академик победи Янтра /Полски Тръмбеш/

Преглеждания: 23 #
13 Mar 2019

Академик /Свищов/ записа поредна победа в среща от отложения 16-ти кръг на първенството. „Студентите” водени от Стефан Трайков се наложиха над гостуващия Янтра /Полски Тръмбеш/ с 4:2.
Резултатът бе открит в петата минута от Хюсеин, който девет минути по-късно бе отново точен за 2:0. 3:0-Цветанов-34 мин, 4:0-Петков-41 мин, 4:1-Калоян Илиев-62 мин, 4:2-Копаранов-74 мин.
След днешната среща Академик запазва шестото си място във временното класиране с 9 победи, две равенства и седем загуби, Головата разлика е 38:32, а точките 29.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

пред Извикано

Общинска управа 2015 - 2019: Издевателство и тормоз над обикновените граждани! Самозабравили се и ЛУМПЕНИЗИРАНИ чиновници изпращат "Общинска охрана" да преследва Гражданина в частния му имот - с репресивното разпореждане да....ПОДПИШЕ АКТА, чието получаване ПО-РАНО по пощата Гражданинът не само не отрича, но и е обжалвал, прилагайки го към Жалбата до Съда.