Академик не направи чудо с втория в групата

Преглеждания: 41 #
06 May 2019

Янтра победи  Академик /Свищов/ с 3:0 в Габрово, пише Спортал. Двубоят бе от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Очакван и напълно заслужен успех за селекцията на Петър Кръстев. Футболистите му доминираха през цялото време и пропуснаха да бият с повече. Десетина минути след началния съдийски сигнал Пламен Кожухаров центрира и Ивайло Тодоров с глава насочи топката в мрежата. Половин час по-късно Християн Василев удвои с шут от границата на наказателното поле.  В средата на втората част Християн Кожухаров фиксира окончателното 3:0 след двойно подаване. Секунди преди последния съдийски сигнал голмайсторът на гостите Сонер Хюсеин изпълни дузпа, но габровският страж Христо Лалев спаси. След срещите от кръга Академик остава на девето място във временното класиране. Хюсеин е втори в класацията на голмайсторите с 19 точни попадения.

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com