Академик - Локомотив 1927 /Дряново/ 0:1

Преглеждания: 111 #
29 Nov 2020

“Студентите“ не можаха да преборят гостуващия отбор на Локомотив 1927 /Дряново/ в последния кръг на полусезона. След 90 минути игра Академик - Лококомотив – 0:1.

В 5-та минута необмислена постъпка на Валентин Антонов остави Академик с 10 души на терена.

През по-голямата част на срещата гостите владееха по-често топката, но и „студентте“ на два пъти чрез Преслав Антонов и Сонер Хюсеин не успяха да открият резултата. За да се стигне до 71-та минута, когато Георги Ангелов бе изведен сам срещу вратаря на домакините и не сбърка за 0 на 1, който резултат се запази и до края на срещата.

Отбора на Академик: Виктор Петров Владимиров – ВРАТАР; Иван Ганчев Ганев – КАПИТАН; Пламен Славчев Ангелов; Георги Дилянов Йорданов; Веселин Красимиров Габров; Валентин Стефчев Антонов; Кристиан Красимиров Аначков; Ивайло Силвиев Данаилов; Мартин Евгениев Колев; Преслав Стефчев Антонов; Сонер Шенол Хюсеин

Това бе поредна среща на "студентите", предавана на живо от нформацонния сайт Площад "Алеко".

Актулно Свищов е готов да публикува Вашите мнения и сигнали, изпращайте материалите си на info@actualnosvishtov.com

Актуално Свищов се поддържа правно от адвокатска кантора "Кръстев". Адвокатска кантора "Кръстев" предоставя безплатна помощ на пострадали от семейно и полицейско насилие.